İADE VE DEĞİŞİM

Salomon.com.tr'den satın aldığınız ürünleri, sipariş tarihinden itibaren 30 gün içinde bir başka bedenle değiştirebilir veya 14 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz.

İade işlemini başlatmak için öncelikle üye girişi yapıp hesabım menüsü içerisinde bulunan İADE TALEPLERİM bölümünden iade etmek istediğiniz ürün ve sipariş ile ilgili bölümü doldurmalısınız.

Sitemiz üzerinden üye olmadan alışveriş yaptıysanız KOLAY İADE sayfasından sipariş bilgilerinizi doldurarak iade talebi oluşturmanız gerekmektedir.

Bu işlemi yaptıktan sonra iade etmek istediğiniz ürünü hasarsız orijinal ambalajında, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak, içine size gönderilen faturayı koyarak güvenli bir şekilde paketleyin ve paketinizi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderin. Yurtiçi Kargo şubesine ürünü götürdüğünüzde  Müşteri kodumuzu (958059305) bildirmeniz gerekmektedir. Bu adımlar sonrasında ürününüz teslim alınacaktır. Sistem üzerinden iade talebiniz bulunmadığı takdirde iade işlemi başlatılmamaktadır. Yurtiçi Kargo dışındaki firmalar ile yapılan gönderilerin ücreti tarafınıza aittir.

Ürününüzün iade koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size email ile iletilir. Emailinize gönderilen onay emailinden itibaren 3-10 iş günü içinde tarafınıza geri ödenir. İadenizin, iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir.

İade Adresi : O.C.O. GIDA SANAYİ A.Ş.
Osmangazi mahallesi 2627 sokak No:2/5-4 Bodrum Katı Çavuşoğlu Çanta Binası ESENYURT / İSTANBUL
Yurtiçi Kargo Müşteri Kodu : 958059305

Herhangi bir sorun yaşarsanız veya yardıma ihtiyaç duyarsanız [email protected] mail adresine mail gönderebilirsiniz.

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

  • - İade edilen ürünler hasarsız orijinal kutusunda ve kullanılmamış olmalıdır.
  • - Etiketleri çıkarılmamış olmalıdır.
  • - Hijyen açısından iç giyim, mayo, bikini, çorap, kulaklık, küpe, kaykay, yoga matı gibi ürünlerin iade/değişimleri yapılmamaktadır.
  • - Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde iade & değişim yapılmamaktadır.
  • - Ürünlerin herhangi ek aksesuarları varsa mutlaka hasarsız olarak orijinal kutusunda gönderilmelidir.
  • - Ürünler orjinal kutusuna zarar verecek şekilde paketlenmemelidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR